Zaproszenie

Zaproszenie

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację epidemiologiczną oraz fakt, że naszym priorytetem jest Wasze bezpieczeństwo, z żalem , ale w trosce o nasze wspólne zdrowie podjęliśmy decyzję o przeniesieniu do „wirtualnego świata” planowanego na 9-10 października w Gdyni IV Ogólnopolskiego Forum Pielęgniarki i Położnej. Decyzja ta nie była łatwa, ale mamy nadzieję, że przyjmiecie ją ze zrozumieniem. W związku z tym jeszcze raz serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IV edycji Ogólnopolskiego e-Forum Pielęgniarki i Położnej, ale w wersji on-line.

Mamy nadzieję, że stojący na wysokim poziomie merytorycznym program e-forum oraz znakomici wykładowcy spełnią oczekiwania uczestników i dadzą szansę na zaktualizowanie Waszej wiedzy w obszarach z którymi spotykacie się w codziennej pracy.

Zapraszamy do udziału w e-forum, które będzie dostępne dla Was od 9 października przez kolejne 9 dni – 24 h na dobę i ze względu na formę szkolenia będzie całkowicie bezpłatne.

Do zobaczenia i miłego oglądania interesujących sesji wykładowych.

A za rok…mamy nadzieję, na nasze kolejne spotkanie na żywo i już teraz zapraszamy w roku 2021 do Gdyni, nad piękne Morze Bałtyckie na V Ogólnopolskie Forum Pielęgniarki i Położnej. Będzie to spotkanie jubileuszowe, więc dołożymy starań, aby było wyjątkowe.


 
logo boipip  logo boipip logo boipip
     
ORGANIZATOR KONFERENCJIlogo boipip   PATRONAT MEDIALNY KONFERENCJIlogo boipip
     
 
KONTAKT DLA FIRM / PARTNERÓW KONFERENCJI: TEL. 22 100 63 14 
fpp_logo_m.png
© Copyright 2020 Medical Experts. All Rights Reserved. Realizacja Studio Nexim | www.nexim.net

Search